Przejdź do głównej zawartości
konkurs
konkurs

60 nagród czeka na 60 lat HiPP BIOKonkurs fotograficzny. Aby wygrać w konkursie "60 LAT HiPP BIO – bo nic nie rodzi się bez miłości" należy spełnić poniższe warunki.

ZASADY KONKURSU:
Droga Mamo, drogi Tato - a za co Ty kochasz HiPP BIO? Odpowiedz na to pytanie oraz prześlij zdjęcie maluszka wraz z produktem HiPP BIO - atrakcyjne nagrody czekają!

Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

NAGRODA:
- 6x Nagroda główna która składa się z: torby Premium wraz z akcesoriami, maskotki słonia HiPPolita, śliniaczka, boxu na łyżeczki, Herbatki z dzikiej róży z sokiem z czerwonych owoców, Sok 100% BIO Słodkie Jabłka, Soku Soczysta Marchew, Pierwszych ciasteczek, Jagodowych wafelków ryżowych, Jabłkowych wafelków ryżowych, batoników Owocowy Przyjaciel – Banany-Jabłka oraz Owocowy Przyjaciel –Jabłka Banany Maliny, Kaszki jaglanej z ryżem i kukurydzą, Kaszki mlecznej z herbatnikami HiPP BIO, Owoców ze zbożami Gruszki i jabłka z kleikiem orkiszowym, Musli jabłkowotruskawkowego z jogurtem, Musów owocowych HiPP BIO: Jabłka – Jagody – Banany, Jabłka – Brzoskwinie – Owoce leśne, Gruszki-Śliwki-Czarne porzeczki, Jabłka-Gruszki-Banany, JabłkaTruskawki-Banany, Gruszki-Banany- Kiwi, Spaghetti z pomidorami i mozzarellą, dania Makaronowe ZOO w kremowym sosie warzywnym, Ekologicznego oleju rzepakowego BIO, Kaszki mlecznozbożowej Na Dobranoc Banany z sucharkami, 3 szt. próbek mleka HiPP 2 BIO Combiotik

- 54x Nagroda dodatkowa która składa się z: maskotki słonia HiPPolita, śliniaczka, boxu na łyżeczki, Herbatki z melisy z sokiem jabłkowym, Ciasteczek jabłkowych, Jagodowych wafelków ryżowych, batoników Owocowy Przyjaciel – Banany-Jabłka oraz Owocowy Przyjaciel –Jabłka Banany Maliny, Kaszki jaglanej z ryżem i kukurydzą, Kaszki mlecznej z herbatnikami HiPP BIO, przecierów owocowych Jabłka z bananami i brzoskwiniami oraz Pierwsze Jabłka, dania Naleśniczki z musem jabłkowym, Musów owocowych HiPP BIO: Gruszki-Śliwki-Czarne porzeczki, Jabłka-Gruszki-Banany, Jabłka-TruskawkiBanany, Gruszki-Banany- Kiwi, dania Makaronowe ZOO w kremowym sosie warzywnym, Kaszki mleczno-zbożowej Na Dobranoc Banany z sucharkami, 3 szt. próbek mleka HiPP 2 BIO Combiotik.

KONKURS TRWA DO 27.11.2016 ()

Tu podaj tekst alternatywny
virtualnetia / tworzenie stron www