DODAJ KONKURS

Jeżeli chcesz dodać konkurs to napisz na bok[at]konkursowemamy.pl  (przyjmujemy tylko zgłoszenia konkursów z nagrodami dla dzieci lub dla kobiet w ciąży). Jeżeli chcesz zgłosić konkurs gdzie do wygrania są np.  kosmetyki dla kobiet musi to być seria kosmetyków dla kobiet w ciąży, tak samo w przypadku odzieży, musi to być odzież czy bielizna ciążowa itd. Innych konkursów nie zamieszczamy. Pamiętaj że zgłoszenie konkursu nie jest równoznaczne że zostanie zamieszczone w serwisie Konkursowe Mamy. Konkursy dodawane są do 48 h.

Obowiązkowo podaj link do konkursu. Podaj także zasady konkursu, wymień wszystkie nagrody i podaj datę zakończenia konkursu.

Umieszczenie konkursu jest darmowe, dlatego będziemy wdzięczni za polecenie strony w obojętnie jaki sposób.

Jeżeli chcesz aby Twój konkurs znalazł się w rubryce POLECANE KONKURSY umieść na swoim blogu lub stronie internetowej odnośnik do naszej strony Konkursowe Mamy. Odnośnik musi znajdować się na tej samej stronie co konkurs. Podczas zgłaszania konkursu napisz że poleciłaś/eś naszą stronę, takie konkursy będą dodawane w pierwszej kolejności. 

Odnośnik:
<a href="http://www.konkursowemamy.pl/" target="_blank">Więcej konkursów dla dzieci i kobiet w ciąży znajdziesz na stronie Konkursowe Mamy - Kliknij tutaj</a> 

Zastrzegam sobie:
- odmowy publikacji konkursu bez podania przyczyny
- nieznacznej zmiany treści konkursu (np. zmniejszenie opisu konkursu poprzez wybranie najistotniejszych informacji) lub grafiki (skalowanie do odpowiednich rozmiarów)
 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. Konkursy dla dzieci i dla kobiet w ciąży 2017 - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template
Proudly powered by Blogger